Dguzzle69
Recent Ratings
Check out Dguzzle69's...
83 28% | Sleepless in Seattle (1993) - Rated 11 Mar 2020 |
84 35% | Terminator Salvation (2009) - Rated 11 Mar 2020 |
85 42% | First Blood (1982) - Rated 11 Mar 2020 |
84 35% | The Wedding Singer (1998) - Rated 11 Mar 2020 |
81 18% | Valkyrie (2008) - Rated 11 Mar 2020 |
84 35% | Ace Ventura: When Nature Calls (1995) - Rated 11 Mar 2020 |
82 23% | Mission: Impossible - Rogue Nation (2015) - Rated 11 Mar 2020 |
88 67% | Poltergeist (1982) - Rated 11 Mar 2020 |
86 48% | Dirty Dancing (1987) - Rated 11 Mar 2020 |
79 14% | The Blues Brothers (1980) - Rated 11 Mar 2020 |