dnbjedi
Bio: serious about movies!!!
Recent Ratings
Check out dnbjedi's...
94 88% | Alien (1979) - Rated 03 Aug 2015 |
90 75% | Barton Fink (1991) - Rated 03 Aug 2015 |
70 14% | Serenity (2005) - Rated 03 Aug 2015 |
75 19% | White House Down (2013) - Rated 29 Jul 2015 |
87 58% | 2012 (2009) - Rated 29 Jul 2015 |
95 93% | The Prestige (2006) - Rated 25 Jul 2015 |
96 97% | Aliens (1986) - Rated 25 Jul 2015 |
85 45% | The Bridge on the River Kwai (1957) - Rated 25 Jul 2015 |
85 45% | Interstellar (2014) - Rated 25 Jul 2015 |
87 58% | Platoon (1986) - Rated 25 Jul 2015 |