donalucia

donalucia
Movie Buff - 438 Film Ratings
Member Since: 23 Apr 2016
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 79% Aladdin (2019) - Rated 01 Sep 2019
7% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Rated 11 Aug 2019
100 79% White Boy Rick (2018) - Rated 08 Aug 2019
100 79% Christopher Robin (2018) - Rated 08 Aug 2019
80 42% The Old Man & the Gun (2018) - Rated 06 Aug 2019
7% At Eternity's Gate (2018) - Rated 06 Aug 2019
100 79% Pokémon Detective Pikachu (2019) - Rated 29 Jul 2019
100 79% I Feel Pretty (2018) - Rated 28 Jul 2019
40 19% Hellboy (2019) - Rated 28 Jul 2019
60 30% Alita: Battle Angel (2019) - Rated 15 Jul 2019