dumbass_187

dumbass187
Flick Fan - 71 Film Ratings
Member Since: 03 Jul 2021
Location: USA

more Recent Ratings

Check out dumbass_187's...

89 65% Stalker (1979) - Rated 04 Jul 2021
81 52% The Birdcage (1996) - Rated 04 Jul 2021
89 65% Caché (2005) - Rated 04 Jul 2021
94 78% Chinatown (1974) - Rated 04 Jul 2021
70 25% Garden State (2004) - Rated 04 Jul 2021
76 33% The Incredibles (2004) - Rated 04 Jul 2021
96 88% Brokeback Mountain (2005) - Rated 04 Jul 2021
55 14% Speed (1994) - Rated 04 Jul 2021
79 42% 28 Days Later (2002) - Rated 04 Jul 2021
90 69% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 04 Jul 2021