Ekin
Bio: Still training...
Recent Ratings
Check out Ekin's...
37 13% | Van Helsing (2004) - Rated 06 Feb 2014 |
40 15% | Abraham Lincoln: Vampire Hunter (2012) - Rated 06 Feb 2014 |
35 11% | Click (2006) - Rated 06 Feb 2014 |
0 3% | Keloglan vs. the Black Prince (2006) - Rated 06 Feb 2014 |
90 78% | The Pianist (2002) - Rated 06 Feb 2014 |
85 60% | Inglourious Basterds (2009) - Rated 06 Feb 2014 |
90 78% | Full Metal Jacket (1987) - Rated 06 Feb 2014 |
87 66% | Saving Private Ryan (1998) - Rated 06 Feb 2014 |
85 60% | 300 (2007) - Rated 06 Feb 2014 |
65 24% | Troy (2004) - Rated 06 Feb 2014 |