Griffsta12

griffsta12
Flick Fan - 33 Film Ratings
Member Since: 01 Mar 2014
Location: Nrw Plymouth, New Zealand

more Recent Ratings

Check out Griffsta12's...

99 95% The Waterboy (1998) - Rated 24 Mar 2014
98 89% Little Nicky (2000) - Rated 24 Mar 2014
80 25% Mr. Deeds (2002) - Rated 24 Mar 2014
84 40% Anger Management (2003) - Rated 24 Mar 2014
83 37% 50 First Dates (2004) - Rated 24 Mar 2014
65 4% Spanglish (2004) - Rated 24 Mar 2014
97 84% Click (2006) - Rated 24 Mar 2014
81 31% I Now Pronounce You Chuck and Larry (2007) - Rated 24 Mar 2014
92 71% Bedtime Stories (2008) - Rated 24 Mar 2014
91 65% You Don't Mess with the Zohan (2008) - Rated 24 Mar 2014