gumby562

gumby562
Flick Fan - 32 Film Ratings
Member Since: 09 Sep 2015
Location: USA
Bio: On a personal quest to find the world\'s most enjoyably awful movie ever.

more Recent Ratings

Check out gumby562's...

93 73% Sin City (2005) - Rated 09 Sep 2015
87 37% Commando (1985) - Rated 09 Sep 2015
90 54% Predator (1987) - Rated 09 Sep 2015
94 81% Abraham Lincoln: Vampire Hunter (2012) - Rated 09 Sep 2015
85 26% Problem Child (1990) - Rated 09 Sep 2015
91 64% Shaun of the Dead (2004) - Rated 09 Sep 2015
87 37% The Punisher (2004) - Rated 09 Sep 2015
93 73% Die Hard: With a Vengeance (1995) - Rated 09 Sep 2015
89 45% Gladiator (2000) - Rated 09 Sep 2015
55 4% The Mask (1994) - Rated 09 Sep 2015