Hexonymous

hexonymous
Flick Fan - 46 Film Ratings
Member Since: 12 May 2021
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

30 31% A Boy Named Charlie Brown (1969) - Rated 12 May 2021
78 44% The Witcher (2019) - Rated 12 May 2021
80 61% Jiro Dreams of Sushi (2011) - Rated 12 May 2021
78 44% Atomic Homefront (2017) - Rated 12 May 2021
84 78% 28 Days Later (2002) - Rated 12 May 2021
84 78% Firefly (2002) - Rated 12 May 2021
80 61% Sunshine (2007) - Rated 12 May 2021
50 35% Black Mountain Side (2014) - Rated 12 May 2021
90 90% Breaking Bad (2008) - Rated 12 May 2021
78 44% Mindhunter (2017) - Rated 12 May 2021