jacktheBOSS

jacktheboss
Movie Buff - 173 Film Ratings
Member Since: 14 Sep 2014
Location: Springdale, AR, USA

more Recent Ratings

Check out jacktheBOSS's...

10 0% Twilight (2008) - Rated 20 Sep 2014
90 91% Guardians of the Galaxy (2014) - Rated 14 Sep 2014
50 10% The Fault in Our Stars (2014) - Rated 14 Sep 2014
70 43% Godzilla (2014) - Rated 14 Sep 2014
60 19% Veronica Mars (2014) - Rated 14 Sep 2014
40 6% Walk of Shame (2014) - Rated 14 Sep 2014
70 43% Captain America: The Winter Soldier (2014) - Rated 14 Sep 2014
70 43% The Grand Budapest Hotel (2014) - Rated 14 Sep 2014
80 73% The Lego Movie (2014) - Rated 14 Sep 2014
40 6% Muppets Most Wanted (2014) - Rated 14 Sep 2014