jagge98

Cinema Addict - 1013 Film Ratings
Member Since: Apr 10, 2022
Location: Norrtälje, Ospecificerat län (Sverige), Sweden
Recent Ratings
Check out jagge98's...
50 34% | Sing 2 (2021) - Jun 17, 2022 |
60 48% | Constantine (2005) - Jun 10, 2022 |
50 34% | Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore (2022) - Jun 08, 2022 |
95 96% | Everything Everywhere All at Once (2022) - Jun 05, 2022 |
75 74% | Gekijouban Fate/Stay Night: Heaven's Feel - III. Spring Song (2020) - May 28, 2022 |
70 65% | Fate/stay night [Heaven's Feel] II. lost butterfly (2019) - May 28, 2022 |
60 48% | Jujutsu Kaisen 0: The Movie (2021) - May 28, 2022 |
75 74% | Doctor Strange in the Multiverse of Madness (2022) - May 06, 2022 |
50 34% | Belle (2021) - May 03, 2022 |
55 42% | Gremlins (1984) - Apr 20, 2022 |