JayA

jaya
Flick Fan - 38 Film Ratings
Member Since: 28 Dec 2013
Location: USA

more Recent Ratings

74 35% Bachelor Party (1984) - Rated 28 Dec 2013
68 22% Splash (1984) - Rated 28 Dec 2013
68 22% The Money Pit (1986) - Rated 28 Dec 2013
75 43% Big (1988) - Rated 28 Dec 2013
74 35% Turner & Hooch (1989) - Rated 28 Dec 2013
81 68% Sleepless in Seattle (1993) - Rated 28 Dec 2013
89 93% Forrest Gump (1994) - Rated 28 Dec 2013
84 81% Apollo 13 (1995) - Rated 28 Dec 2013
82 76% You've Got Mail (1998) - Rated 28 Dec 2013
85 85% Cast Away (2000) - Rated 28 Dec 2013