jayebritney
Recent Ratings
Check out jayebritney's...
100 90% | Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Rated 17 Dec 2019 |
80 40% | The Lost World: Jurassic Park (1997) - Rated 17 Dec 2019 |
15 15% | Jurassic World (2015) - Rated 17 Dec 2019 |
80 40% | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Rated 17 Dec 2019 |
100 90% | The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Rated 17 Dec 2019 |
100 90% | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - Rated 17 Dec 2019 |
10 7% | The Hobbit: The Desolation of Smaug (2013) - Rated 17 Dec 2019 |
85 50% | Madagascar (2005) - Rated 17 Dec 2019 |
100 90% | The Curse of the Were-Rabbit (2005) - Rated 17 Dec 2019 |
50 25% | Man of Steel (2013) - Rated 17 Dec 2019 |