JayLoCritiCo
Recent Ratings
Check out JayLoCritiCo's...
65 27% | Where Hands Touch (2018) - Rated 17 Feb 2020 |
87 94% | Forrest Gump (1994) - Rated 09 Apr 2019 |
70 43% | The Polar Express (2004) - Rated 09 Apr 2019 |
72 52% | Doctor Strange (2016) - Rated 09 Apr 2019 |
75 58% | The Incredibles (2004) - Rated 09 Apr 2019 |
80 75% | Monsters, Inc. (2001) - Rated 09 Apr 2019 |
75 58% | Deadpool (2016) - Rated 09 Apr 2019 |
80 75% | Back to the Future (1985) - Rated 09 Apr 2019 |
40 5% | Battle: Los Angeles (2011) - Rated 09 Apr 2019 |
60 15% | The Hunger Games: Catching Fire (2013) - Rated 09 Apr 2019 |