jdfors

jdfors
Flick Fan - 44 Film Ratings
Member Since: 16 Jan 2022
Location: Fairfax, VA, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 45% Home Alone (1990) - Rated 16 Jan 2022
82 89% Starship Troopers (1997) - Rated 16 Jan 2022
50 12% The People vs. Larry Flynt (1996) - Rated 16 Jan 2022
91 98% 1408 (2007) - Rated 16 Jan 2022
81 86% The 40-Year-Old Virgin (2005) - Rated 16 Jan 2022
64 36% Locke & Key (2020) - Rated 16 Jan 2022
65 45% The Change-Up (2011) - Rated 16 Jan 2022
70 65% One Punch Man (2015) - Rated 16 Jan 2022
60 23% The Wolverine (2013) - Rated 16 Jan 2022
85 94% Rise of the Planet of the Apes (2011) - Rated 16 Jan 2022