jelvas
Recent Ratings
Check out jelvas's...
75 45% | Inglourious Basterds (2009) - Rated 18 May 2024 |
70 37% | Django Unchained (2012) - Rated 18 May 2024 |
7 20% | American Psycho (2000) - Rated 18 May 2024 |
10 29% | Dunkirk (2017) - Rated 18 May 2024 |
5 8% | The Last Dance (2020) - Rated 18 May 2024 |
5 8% | Angels & Demons (2009) - Rated 18 May 2024 |
80 70% | The Constant Gardener (2005) - Rated 18 May 2024 |
80 70% | Schindler's List (1993) - Rated 18 May 2024 |
80 70% | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - Rated 18 May 2024 |
80 70% | Drive (2011) - Rated 18 May 2024 |