jere95
Recent Ratings
Check out jere95's...
90 83% | Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan (2006) - Rated 27 May 2014 |
75 64% | The Matrix Reloaded (2003) - Rated 27 May 2014 |
80 70% | Cheaper by the Dozen (2003) - Rated 27 May 2014 |
65 29% | The Beach (2000) - Rated 27 May 2014 |
90 83% | Silver Linings Playbook (2012) - Rated 27 May 2014 |
65 29% | Up in the Air (2009) - Rated 27 May 2014 |
70 50% | The Da Vinci Code (2006) - Rated 27 May 2014 |
65 29% | The Waterboy (1998) - Rated 27 May 2014 |
85 77% | Fight Club (1999) - Rated 27 May 2014 |
65 29% | American Pie (1999) - Rated 27 May 2014 |