kbalint

kbalint
Flick Fan - 16 Film Ratings
Member Since: 21 Oct 2018
Location: Germany

more Recent Ratings

60 50% The Best Offer (2013) - Rated 21 Oct 2018
80 84% Office Space (1999) - Rated 21 Oct 2018
80 84% Snatch (2000) - Rated 21 Oct 2018
70 71% Catch Me If You Can (2002) - Rated 21 Oct 2018
55 37% Little Miss Sunshine (2006) - Rated 21 Oct 2018
80 84% Pulp Fiction (1994) - Rated 21 Oct 2018
85 96% The Godfather (1972) - Rated 21 Oct 2018
53 28% The Number 23 (2007) - Rated 21 Oct 2018
62 59% Daredevil (2003) - Rated 21 Oct 2018
65 65% Jumanji (1995) - Rated 21 Oct 2018