kccosmo

kccosmo
Movie Buff - 171 Film Ratings
Member Since: 01 Jan 2015
Location: USA

more Recent Ratings

90 48% Tootsie (1982) - Rated 02 Jan 2015
80 29% A Lot Like Love (2005) - Rated 02 Jan 2015
92 68% Silver Linings Playbook (2012) - Rated 02 Jan 2015
70 21% Days of Thunder (1990) - Rated 02 Jan 2015
70 21% Anger Management (2003) - Rated 02 Jan 2015
89 40% The Bodyguard (1992) - Rated 02 Jan 2015
92 68% Something to Talk About (1995) - Rated 02 Jan 2015
93 79% Just Like Heaven (2005) - Rated 02 Jan 2015
65 19% Christmas in July (1940) - Rated 02 Jan 2015
94 87% Sweet Home Alabama (2002) - Rated 02 Jan 2015