kezfind

kezfind
Flick Fan - 53 Film Ratings
Member Since: 24 May 2013
Location: UK

more Recent Ratings

80 68% The Last Samurai (2003) - Rated 24 May 2013
75 55% Lara Croft: Tomb Raider (2001) - Rated 24 May 2013
95 96% Blade: Trinity (2004) - Rated 24 May 2013
85 79% Sherlock Holmes (2009) - Rated 24 May 2013
80 68% The Silence of the Lambs (1991) - Rated 24 May 2013
75 55% The Scorpion King (2002) - Rated 24 May 2013
2% Bridesmaids (2011) - Rated 24 May 2013
90 86% Thor (2011) - Rated 24 May 2013
70 49% The Sixth Sense (1999) - Rated 24 May 2013
10 12% Runaway Bride (1999) - Rated 24 May 2013