lang53
Recent Ratings
Check out lang53's...
88 48% | CODA (2021) - Rated 31 Jan 2023 |
83 27% | Ingrid Goes West (2017) - Rated 31 Jan 2023 |
92 64% | Call Me by Your Name (2017) - Rated 31 Jan 2023 |
97 90% | The Rehearsal (2022) - Rated 31 Jan 2023 |
90 60% | San Junipero (2016) - Rated 31 Jan 2023 |
90 60% | Bo Burnham: What (2013) - Rated 31 Jan 2023 |
89 55% | John Wick (2014) - Rated 31 Jan 2023 |
85 37% | Star Trek Into Darkness (2013) - Rated 31 Jan 2023 |
83 27% | Windfall (2022) - Rated 31 Jan 2023 |
96 86% | Tár (2022) - Rated 31 Jan 2023 |