lantti

lantti
Film Freak - 748 Film Ratings
Member Since: 09 Mar 2012
Location: Oulu, Finland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 79% A Few Good Men (1992) - Rated 04 May 2015
50 19% Eraser (1996) - Rated 04 May 2015
60 35% Die Hard: With a Vengeance (1995) - Rated 04 May 2015
80 79% The Descent (2005) - Rated 04 May 2015
60 35% Dante's Peak (1997) - Rated 04 May 2015
60 35% Cop Land (1997) - Rated 04 May 2015
60 35% Commando (1985) - Rated 04 May 2015
50 19% Constantine (2005) - Rated 04 May 2015
60 35% Con Air (1997) - Rated 04 May 2015
80 79% Cold Mountain (2003) - Rated 04 May 2015