llllllllllll

llllllllllll
Movie Buff - 142 Film Ratings
Member Since: 17 Jul 2024
Location: Lakewood , Nj, USA

more Recent Ratings

Check out llllllllllll's...

70 24% The Expendables (2010) - Rated 23 Jul 2024
85 64% Men in Black (1997) - Rated 23 Jul 2024
70 24% Juno (2007) - Rated 23 Jul 2024
93 88% The Holiday (2006) - Rated 23 Jul 2024
85 64% Knowing (2009) - Rated 23 Jul 2024
85 64% Inglourious Basterds (2009) - Rated 17 Jul 2024
75 34% Ted (2012) - Rated 17 Jul 2024
20 2% Horrible Bosses (2011) - Rated 17 Jul 2024
89 76% The Matrix (1999) - Rated 17 Jul 2024
82 56% Blood Diamond (2006) - Rated 17 Jul 2024