lucasrc
Recent Ratings
Check out lucasrc's...
83 30% | Zootopia (2016) - Rated 22 Apr 2021 |
85 35% | O Mecanismo (2018) - Rated 22 Apr 2021 |
80 15% | Robots (2005) - Rated 22 Apr 2021 |
20 1% | Princess Mononoke (1997) - Rated 22 Apr 2021 |
90 60% | The Silence of the Lambs (1991) - Rated 22 Apr 2021 |
83 30% | Forrest Gump (1994) - Rated 22 Apr 2021 |
87 40% | Uncut Gems (2019) - Rated 22 Apr 2021 |
92 76% | At Midnight I'll Take Your Soul (1964) - Rated 22 Apr 2021 |
92 76% | Midsommar (2019) - Rated 22 Apr 2021 |
90 60% | Jojo Rabbit (2019) - Rated 22 Apr 2021 |