LVB

lvb
Film Freak - 856 Film Ratings
Member Since: 28 Nov 2013
Location: USA

more Recent Ratings

78% Andor (2022) - Rated 18 Dec 2022
8% Disenchanted (2022) - Rated 11 Dec 2022
8% Lightyear (2022) - Rated 13 Nov 2022
78% Devs (2020) - Rated 11 Oct 2022
37% Operation Mincemeat (2021) - Rated 23 Sep 2022
8% Ambulance (2022) - Rated 23 Sep 2022
8% The Many Saints of Newark (2021) - Rated 17 Sep 2022
8% Jurassic World: Dominion (2022) - Rated 12 Sep 2022
37% Thor: Love and Thunder (2022) - Rated 04 Sep 2022
8% DC League of Super-Pets (2022) - Rated 27 Aug 2022