maestro_bjk

maestrobjk
Flick Fan - 93 Film Ratings
Member Since: 01 Aug 2014
Location: istanbul, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 77% Forrest Gump (1994) - Rated 17 Jan 2015
75 17% Marley & Me (2008) - Rated 01 Aug 2014
90 77% Minority Report (2002) - Rated 01 Aug 2014
70 8% Three Kings (1999) - Rated 01 Aug 2014
75 17% Eagle Eye (2008) - Rated 01 Aug 2014
75 17% Final Destination 2 (2003) - Rated 01 Aug 2014
85 55% The Ring (2002) - Rated 01 Aug 2014
75 17% Pacific Rim (2013) - Rated 01 Aug 2014
85 55% Reservoir Dogs (1992) - Rated 01 Aug 2014
75 17% Armageddon (1998) - Rated 01 Aug 2014