marciabrady79

marciabrady79
Flick Fan - 32 Film Ratings
Member Since: 24 Apr 2024
Location: Fort Collins, CO, USA

more Recent Ratings

83 25% The Bad Guys (2022) - Rated 24 Apr 2024
85 37% Jumanji: The Next Level (2019) - Rated 24 Apr 2024
95 90% The Expanse (2015) - Rated 24 Apr 2024
84 29% Ghostbusters: Frozen Empire (2024) - Rated 24 Apr 2024
87 48% Dune: Part Two (2024) - Rated 24 Apr 2024
93 85% Donnie Darko (2001) - Rated 24 Apr 2024
98 95% Labyrinth (1986) - Rated 24 Apr 2024
90 70% WALL·E (2008) - Rated 24 Apr 2024
92 82% Bones and All (2022) - Rated 24 Apr 2024
91 79% Fight Club (1999) - Rated 24 Apr 2024