marianna

marianna
Flick Fan - 85 Film Ratings
Member Since: 19 Jun 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 43% Miller's Crossing (1990) - Rated 19 Jun 2015
85 43% The Mummy (1999) - Rated 19 Jun 2015
85 43% Meet the Fockers (2004) - Rated 19 Jun 2015
95 82% Jurassic Park (1993) - Rated 19 Jun 2015
99 95% Gone with the Wind (1939) - Rated 19 Jun 2015
70 18% Lara Croft: Tomb Raider (2001) - Rated 19 Jun 2015
80 28% From Russia with Love (1963) - Rated 19 Jun 2015
60 14% I Know What You Did Last Summer (1997) - Rated 19 Jun 2015
80 28% The Big Lebowski (1998) - Rated 19 Jun 2015
90 65% The Princess Bride (1987) - Rated 19 Jun 2015