Mazen-101

mazen_101
Movie Buff - 148 Film Ratings
Member Since: 05 Mar 2014
Location: dammam, al sharqiya, Saudi Arabia
Bio: .....

more Recent Ratings

Check out Mazen-101's...

65 38% Jurassic World (2015) - Rated 08 Oct 2015
75 58% Ant-Man (2015) - Rated 08 Oct 2015
90 87% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 08 Oct 2015
50 19% Last Knights (2015) - Rated 08 Oct 2015
50 19% Danny Collins (2015) - Rated 08 Oct 2015
50 19% Focus (2015) - Rated 08 Oct 2015
20 7% The DUFF (2015) - Rated 08 Oct 2015
50 19% True Story (2015) - Rated 08 Oct 2015
70 48% Ride Along (2014) - Rated 08 Oct 2015
80 64% The Wedding Ringer (2015) - Rated 08 Oct 2015