mcarr390

mcarr390
Flick Fan - 17 Film Ratings
Member Since: 09 Mar 2020
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 41% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 09 Mar 2020
50 8% Con Air (1997) - Rated 09 Mar 2020
85 23% Green Book (2018) - Rated 09 Mar 2020
25 2% Get Out (2017) - Rated 09 Mar 2020
95 58% The Dark Knight (2008) - Rated 09 Mar 2020
90 41% The Twilight Zone (1959) - Rated 09 Mar 2020
90 41% Transformers (2007) - Rated 09 Mar 2020
100 82% The Butterfly Effect (2004) - Rated 09 Mar 2020
100 82% Braveheart (1995) - Rated 09 Mar 2020
100 82% Gladiator (2000) - Rated 09 Mar 2020