We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings

mccura

Flick Fan - 41 Film Ratings

Member Since: Feb 13, 2021

Location: USA

more Recent Ratings

92 59% Coming 2 America (2021) - May 08, 2022
85 25% Frozen (2013) - May 08, 2022
43 3% The Wiz (1978) - May 08, 2022
89 46% Shrek (2001) - Feb 14, 2021
85 25% Titanic (1997) - Feb 14, 2021
99 89% Forrest Gump (1994) - Feb 14, 2021
91 54% Contact (1997) - Feb 14, 2021
96 75% Tag (2018) - Feb 14, 2021
88 41% 50 First Dates (2004) - Feb 14, 2021
86 34% Wreck-It Ralph (2012) - Feb 14, 2021