mjtschmid

mjtschmid
Flick Fan - 25 Film Ratings
Member Since: 20 May 2021
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 62% Donnie Darko (2001) - Rated 09 Dec 2022
89 82% Nope (2022) - Rated 18 Sep 2022
90 88% Soul (2020) - Rated 11 Sep 2022
95 96% The Lion King (1994) - Rated 11 Sep 2022
75 20% Everything Everywhere All at Once (2022) - Rated 11 Sep 2022
60 6% A Quiet Place Part II (2021) - Rated 08 Jan 2022
72 14% Dune (2021) - Rated 07 Nov 2021
80 40% Fargo (1996) - Rated 07 Nov 2021
88 74% There Will Be Blood (2007) - Rated 07 Nov 2021
88 74% No Country for Old Men (2007) - Rated 07 Nov 2021