mr_sam_boo

mrsamboo
Flick Fan - 78 Film Ratings
Member Since: 30 Mar 2020
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

94 94% Pulp Fiction (1994) - Rated 30 Mar 2020
86 60% My Own Private Idaho (1991) - Rated 30 Mar 2020
85 53% The Hustler (1961) - Rated 30 Mar 2020
89 78% The Double Life of Veronique (1991) - Rated 30 Mar 2020
90 84% The Princess Bride (1987) - Rated 30 Mar 2020
89 78% The Apartment (1960) - Rated 30 Mar 2020
78 28% High Fidelity (2000) - Rated 30 Mar 2020
65 8% Sleepless in Seattle (1993) - Rated 30 Mar 2020
92 89% Barry Lyndon (1975) - Rated 30 Mar 2020
84 49% Office Space (1999) - Rated 30 Mar 2020