neco67

neco67
Flick Fan - 54 Film Ratings
Member Since: 25 Jul 2015
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: ............................

more Recent Ratings

97 68% Rudderless (2014) - Rated 08 Aug 2015
95 55% Gone Girl (2014) - Rated 02 Aug 2015
96 64% Ex Machina (2015) - Rated 02 Aug 2015
100 86% Limonata (2015) - Rated 02 Aug 2015
100 86% Lock, Stock and Two Smoking Barrels (1998) - Rated 02 Aug 2015
100 86% Schindler's List (1993) - Rated 26 Jul 2015
100 86% Gladiator (2000) - Rated 26 Jul 2015
95 55% The Matrix Revolutions (2003) - Rated 26 Jul 2015
50 0% The Hills Have Eyes (2006) - Rated 26 Jul 2015
100 86% Saving Private Ryan (1998) - Rated 26 Jul 2015