nicovend

nicovend
Flick Fan - 14 Film Ratings
Member Since: 21 Mar 2019
Location: Italy
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: doe this really matter?

more Recent Ratings

69 25% Edge of Tomorrow (2014) - Rated 21 Mar 2019
56 10% Aquaman (2018) - Rated 21 Mar 2019
85 82% Fight Club (1999) - Rated 21 Mar 2019
78 53% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 21 Mar 2019
79 67% Interstellar (2014) - Rated 21 Mar 2019
83 75% Inception (2010) - Rated 21 Mar 2019
78 53% American Psycho (2000) - Rated 21 Mar 2019
78 53% Westworld (2016) - Rated 21 Mar 2019
95 96% Game of Thrones (2011) - Rated 21 Mar 2019
73 39% First Man (2018) - Rated 21 Mar 2019