nlgb1
Recent Ratings
Check out nlgb1's...
86 89% | The Ballad of Buster Scruggs (2018) - Rated 03 Nov 2024 |
75 58% | American Beauty (1999) - Rated 03 Nov 2024 |
76 60% | The Lincoln Lawyer (2011) - Rated 22 Oct 2024 |
45 8% | Batman Begins (2005) - Rated 19 Oct 2024 |
90 95% | 12 Angry Men (1957) - Rated 16 Oct 2024 |
65 31% | Aliens (1986) - Rated 16 Oct 2024 |
82 79% | The Holdovers (2023) - Rated 16 Oct 2024 |
88 92% | Knives Out (2019) - Rated 19 Feb 2020 |
68 38% | Parasite (2019) - Rated 19 Feb 2020 |
59 23% | Interstellar (2014) - Rated 21 Apr 2017 |