nomore

nomore
Flick Fan - 23 Film Ratings
Member Since: 03 Sep 2022
Location: Tirane, Albania, Albania

more Recent Ratings

85 54% 10 Cloverfield Lane (2016) - Rated 03 Sep 2022
80 39% Memento (2001) - Rated 03 Sep 2022
90 78% Elvis (2022) - Rated 03 Sep 2022
85 54% Nope (2022) - Rated 03 Sep 2022
45 2% Lightyear (2022) - Rated 03 Sep 2022
70 26% Top Gun: Maverick (2022) - Rated 03 Sep 2022
85 54% It (2017) - Rated 03 Sep 2022
85 54% It (1990) - Rated 03 Sep 2022
60 13% Solomon Kane (2009) - Rated 03 Sep 2022
95 95% Citizen Kane (1941) - Rated 03 Sep 2022