nostra
Recent Ratings
Check out nostra's...
2 32% | Tron: Legacy (2010) - Rated 23 Aug 2019 |
1 11% | Transformers: The Last Knight (2017) - Rated 23 Aug 2019 |
1 11% | Transformers: Revenge of the Fallen (2009) - Rated 23 Aug 2019 |
1 11% | Universal Soldier (1992) - Rated 23 Aug 2019 |
1 11% | Transformers (2007) - Rated 23 Aug 2019 |
3 55% | The Terminator (1984) - Rated 23 Aug 2019 |
1 11% | Terminator Salvation (2009) - Rated 23 Aug 2019 |
1 11% | Terminator Genisys (2015) - Rated 23 Aug 2019 |
1 11% | Planet of the Apes (2001) - Rated 23 Aug 2019 |
4 80% | Pitch Black (2000) - Rated 23 Aug 2019 |