oldboy502

oldboy502
Movie Buff - 163 Film Ratings
Member Since: 03 Oct 2017
Location: USA
Bio: I like a broad range of films from directors like Capra to Kurosawa to Spielberg to Fincher.

more Recent Ratings

Check out oldboy502's...

95 84% Mother! (2017) - Rated 03 Oct 2017
85 29% Kids (1995) - Rated 03 Oct 2017
95 84% Rushmore (1998) - Rated 03 Oct 2017
95 84% Fargo (1996) - Rated 03 Oct 2017
90 53% Last Man Standing (1996) - Rated 03 Oct 2017
90 53% The Ice Harvest (2005) - Rated 03 Oct 2017
90 53% Doctor Strange (2016) - Rated 03 Oct 2017
90 53% Ferris Bueller's Day Off (1986) - Rated 03 Oct 2017
95 84% The Salton Sea (2002) - Rated 03 Oct 2017
90 53% Butch Cassidy and the Sundance Kid (1969) - Rated 03 Oct 2017