puzzlemasta

puzzlemasta
Flick Fan - 89 Film Ratings
Member Since: 11 Jun 2017
Location: USA

more Recent Ratings

Check out puzzlemasta's...

70 28% The Hunger Games (2012) - Rated 11 Jun 2017
90 62% Infernal Affairs (2002) - Rated 11 Jun 2017
20 3% Twilight (2008) - Rated 11 Jun 2017
30 8% The Holiday (2006) - Rated 11 Jun 2017
80 42% The Matrix (1999) - Rated 11 Jun 2017
95 75% The Grand Budapest Hotel (2014) - Rated 11 Jun 2017
85 51% The Sixth Sense (1999) - Rated 11 Jun 2017
85 51% Drag Me to Hell (2009) - Rated 11 Jun 2017
90 62% The Wizard of Oz (1939) - Rated 11 Jun 2017
85 51% Beetlejuice (1988) - Rated 11 Jun 2017