qubolo

qubolo
Movie Buff - 114 Film Ratings
Member Since: 02 Sep 2015
Location: Poland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Enjoy GOOD movies not the ones that almost everyone THINKS they are good. like Gravity or The Hurt Locker

more Recent Ratings

67% Moment of Contact (2022) - Rated 08 Aug 2023
67% La jaula de oro (2013) - Rated 08 Aug 2023
17% Guardians of the Galaxy Vol. 3 (2023) - Rated 09 Jun 2023
48% Cocaine Bear (2023) - Rated 09 Jun 2023
37% 65 (2023) - Rated 09 Jun 2023
67% Sisu (2023) - Rated 09 Jun 2023
21% Chronicle (2012) - Rated 23 Dec 2022
67% Killer Joe (2012) - Rated 23 Dec 2022
26% Good Night, and Good Luck (2005) - Rated 23 Dec 2022
"Boring"
10 90% Take Shelter (2011) - Rated 21 Dec 2022