rob_goad

robgoad
Film Freak - 503 Film Ratings
Member Since: 12 Dec 2014
Location: San Antonio, Texas/Bexar, USA

more Recent Ratings

Check out rob_goad's...

94 92% Underworld: Awakening (2012) - Rated 09 Feb 2015
96 93% Underworld: Rise of the Lycans (2009) - Rated 09 Feb 2015
50 17% Lord of the Flies (1963) - Rated 09 Feb 2015
57 22% Toy Story 2 (1999) - Rated 09 Feb 2015
83 70% The Hunger Games: Mockingjay - Part 1 (2014) - Rated 09 Feb 2015
55 20% A Goofy Movie (1995) - Rated 09 Feb 2015
73 40% Year One (2009) - Rated 09 Feb 2015
66 30% How the Grinch Stole Christmas! (1966) - Rated 09 Feb 2015
60 25% Bad Santa (2003) - Rated 09 Feb 2015
80 59% Sherlock Holmes (2010) - Rated 09 Feb 2015