saemuel

saemuel
Movie Buff - 113 Film Ratings
Member Since: 05 Apr 2024
Location: Sweden

more Recent Ratings

67% Corpse Bride (2005) - Rated 30 Oct 2024
67% Mars Attacks! (1996) - Rated 30 Oct 2024
29% Joker (2019) - Rated 16 Jun 2024
29% E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Rated 16 Jun 2024
11% The Incredibles (2004) - Rated 16 Jun 2024
29% Finding Nemo (2003) - Rated 16 Jun 2024
1% The Room (2003) - Rated 16 Jun 2024
0% Titanic 2 (2010) - Rated 16 Jun 2024
5% Titanic (1997) - Rated 16 Jun 2024
11% I Spit on Your Grave (2010) - Rated 16 Jun 2024