seekrk88

seekrk88
Movie Buff - 147 Film Ratings
Member Since: 07 Nov 2019
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 52% Little Children (2006) - Rated 13 Nov 2019
61 21% Slumdog Millionaire (2008) - Rated 13 Nov 2019
80 86% Whiplash (2014) - Rated 07 Nov 2019
74 69% Ghost in the Shell (1995) - Rated 07 Nov 2019
61 21% Moonrise Kingdom (2012) - Rated 07 Nov 2019
85 94% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 07 Nov 2019
78 81% Lawrence of Arabia (1962) - Rated 07 Nov 2019
77 77% True Grit (2010) - Rated 07 Nov 2019
62 23% Forrest Gump (1994) - Rated 07 Nov 2019
58 14% Avatar (2009) - Rated 07 Nov 2019