setzymomof2

setzymomof2
Movie Buff - 113 Film Ratings
Member Since: 06 Jan 2018
Location: USA
Bio: Married with kids

more Recent Ratings

Check out setzymomof2's...

89 42% Kazaam (1996) - Rated 06 Jan 2018
89 42% Indiana Jones and the Last Crusade (1989) - Rated 06 Jan 2018
85 31% Lady in the Water (2006) - Rated 06 Jan 2018
80 17% Cars (2006) - Rated 06 Jan 2018
89 42% Little Nicky (2000) - Rated 06 Jan 2018
85 31% All Dogs Go to Heaven (1989) - Rated 06 Jan 2018
95 77% The Lost World: Jurassic Park (1997) - Rated 06 Jan 2018
95 77% The Scorpion King (2002) - Rated 06 Jan 2018
95 77% Léon: The Professional (1994) - Rated 06 Jan 2018
99 91% Aladdin (1992) - Rated 06 Jan 2018