SolarFlare

solarflare
Flick Fan - 62 Film Ratings
Member Since: 15 Apr 2017
Location: USA

more Recent Ratings

Check out SolarFlare's...

35 4% Metropolis (1927) - Rated 16 Apr 2017
93 89% Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Rated 16 Apr 2017
78 24% This Is Spinal Tap (1984) - Rated 16 Apr 2017
87 49% A Clockwork Orange (1971) - Rated 16 Apr 2017
95 95% Dead Poets Society (1989) - Rated 16 Apr 2017
95 95% The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Rated 16 Apr 2017
93 89% The Blues Brothers (1980) - Rated 16 Apr 2017
87 49% Hulk (2003) - Rated 16 Apr 2017
87 49% Home Alone (1990) - Rated 16 Apr 2017
78 24% Titanic (1997) - Rated 16 Apr 2017