Spittifiz
Bio: geek, cant live without basketball.
Recent Ratings
Check out Spittifiz's...
78 26% | Don't Breathe (2016) - Rated 27 Dec 2016 |
77 22% | Lights Out (2016) - Rated 27 Dec 2016 |
82 36% | The Secret Life of Pets (2016) - Rated 27 Dec 2016 |
51 0% | Green Room (2016) - Rated 27 Dec 2016 |
79 30% | The Nice Guys (2016) - Rated 27 Dec 2016 |
81 34% | Dope (2015) - Rated 27 Dec 2016 |
74 17% | Creed (2015) - Rated 27 Dec 2016 |
90 77% | The Jungle Book (2016) - Rated 27 Dec 2016 |
69 8% | Suicide Squad (2016) - Rated 27 Dec 2016 |
77 22% | Doctor Strange (2016) - Rated 27 Dec 2016 |