striveterry

striveterry
Movie Buff - 334 Film Ratings
Member Since: 21 Jun 2021
Location: USA

more Recent Ratings

Check out striveterry's...

73 52% National Treasure (2004) - Rated 21 Jun 2021
35 14% The Lovely Bones (2009) - Rated 21 Jun 2021
40 20% The Cable Guy (1996) - Rated 21 Jun 2021
60 37% Speed (1994) - Rated 21 Jun 2021
70 48% Jumanji (1995) - Rated 21 Jun 2021
40 20% Van Wilder (2002) - Rated 21 Jun 2021
60 37% Fletch (1985) - Rated 21 Jun 2021
40 20% The Replacements (2000) - Rated 21 Jun 2021
75 58% Sense and Sensibility (1995) - Rated 21 Jun 2021
40 20% Teen Wolf (1985) - Rated 21 Jun 2021