TabithaD

tabithad
Flick Fan - 56 Film Ratings
Member Since: 24 Jul 2023
Location: Christchurch, New Zealand

more Recent Ratings

Check out TabithaD's...

78 75% Moana (2016) - Rated 01 Aug 2023
73 11% The Angry Birds Movie 2 (2019) - Rated 01 Aug 2023
77 58% Encanto (2021) - Rated 01 Aug 2023
80 91% Barnyard (2006) - Rated 01 Aug 2023
81 94% Barbie (2023) - Rated 30 Jul 2023
70 4% Alice in Wonderland (2010) - Rated 24 Jul 2023
75 26% Luca (2021) - Rated 24 Jul 2023
73 11% Bee Movie (2007) - Rated 24 Jul 2023
73 11% Madagascar: Escape 2 Africa (2008) - Rated 24 Jul 2023
76 39% Madagascar (2005) - Rated 24 Jul 2023