tanjungjb

tanjungjb
Flick Fan - 14 Film Ratings
Member Since: 07 Dec 2014

more Recent Ratings

Check out tanjungjb's...

70 35% The Internship (2013) - Rated 07 Dec 2014
80 67% Bicentennial Man (1999) - Rated 07 Dec 2014
70 35% RoboCop (1987) - Rated 07 Dec 2014
70 35% Raiders of the Lost Ark (1981) - Rated 07 Dec 2014
80 67% Catch Me If You Can (2002) - Rated 07 Dec 2014
80 67% I Am Legend (2007) - Rated 07 Dec 2014
60 17% Love and Other Drugs (2010) - Rated 07 Dec 2014
80 67% The Green Mile (1999) - Rated 07 Dec 2014
80 67% Gladiator (2000) - Rated 07 Dec 2014
90 92% A Beautiful Mind (2001) - Rated 07 Dec 2014