thabear3
Bio: sci-fi, action, anime, etc.
Recent Ratings
Check out thabear3's...
86 63% | Planet of the Apes (2001) - Rated 25 Apr 2017 |
83 48% | Flash Gordon (1980) - Rated 25 Apr 2017 |
80 28% | Divergent (2014) - Rated 25 Apr 2017 |
83 48% | The Chronicles of Riddick (2004) - Rated 25 Apr 2017 |
81 35% | Robots (2005) - Rated 25 Apr 2017 |
91 85% | Man of Steel (2013) - Rated 25 Apr 2017 |
86 63% | Small Soldiers (1998) - Rated 25 Apr 2017 |
83 48% | The Box (2009) - Rated 25 Apr 2017 |
88 69% | Mission: Impossible 2 (2000) - Rated 25 Apr 2017 |
83 48% | Finding Nemo (2003) - Rated 25 Apr 2017 |